Stavební právo

Stavební předpisy jsou komplikované a povolovací procesy trvají velmi dlouho. Náš tým specialistů navrhuje klientům nejrychlejší postupy při povolení staveb, vhodné postupy a preventivní opatření, které mohou ušetřit nejen spoustu času, ale také problémů.

S čím vám pomůžeme

  • zajišťujeme právní zastupování před státními orgány v územním a stavebním řízení

  • příprava smluv s podrobnou úpravou povinností stran

  • právní servis od zajištění práv k pozemkům až po vymáhání nároků za vady

  • právní servis týkající se dodavatelsko odběratelských vztahů

Stavební právo

Cena

Cena za poskytování právních služeb se řídí vyhláškou Ministerstva spravedlnosti č. 177/1996 Sb., o odměnách advokátů a náhradách advokátů za poskytování právních služeb (advokátní tarif). Platby probíhají po zálohách (formou záloh). Své výdaje máte neustále pod kontrolou.

Průběh

Neváhejte nám zavolat a domluvit si informativní, osobní schůzku, která je zdarma. Není nic jednoduššího. Vaši záležitost analyzujeme a doporučíme další kroky.

Specialisté v oboru

JUDr. Ing. Mgr. Pavel Sorokáč, MBA

JUDr. Ing. Mgr. Pavel Sorokáč, MBA

Mgr. Ing. Mgr. Jiří Dostál

Mgr. Ing. Mgr. Jiří Dostál

Slovo odborníka

Oblast stavebního práva je jedním z hlavním právních disciplín, kterými se naše kancelář dlouhodobě zabývá. Stavební předpisy jsou komplikované a povolovací procesy trvají velmi dlouho. Náš tým specialistů navrhuje klientům nejrychlejší postupy při povolení staveb, vhodné postupy a preventivní opatření, které mohou ušetřit nejen spoustu času, ale také problémů. Zajišťujeme právní zastoupení před státními orgány v územním a stavebním řízení, přípravu smluv s podrobnou úpravou povinností stran, pomáháme dojednat smlouvy o spolupráci mezi obcemi a developery, poskytujeme právní servis od zajištění práv k pozemkům až po vymáhání nároků za vady, v neposlední řadě zajišťujeme právní servis týkající se dodavatelsko-odběratelských vztahů.