Stavební právo

Stavební předpisy jsou komplikované a povolovací procesy trvají velmi dlouho. Náš tým specialistů navrhuje klientům nejrychlejší postupy při povolení staveb, vhodné postupy a preventivní opatření, které mohou ušetřit nejen spoustu času, ale také problémů.

S čím vám pomůžeme

  • zajišťujeme právní zastupování před státními orgány v územním a stavebním řízení

  • příprava smluv s podrobnou úpravou povinností stran

  • právní servis od zajištění práv k pozemkům až po vymáhání nároků za vady

  • právní servis týkající se dodavatelsko odběratelských vztahů

Stavební právo

Cena

Cena za poskytování právních služeb se řídí vyhláškou Ministerstva spravedlnosti č. 177/1996 Sb., o odměnách advokátů a náhradách advokátů za poskytování právních služeb (advokátní tarif). Platby probíhají po zálohách (formou záloh). Své výdaje máte neustále pod kontrolou.

Průběh

Neváhejte nám zavolat a domluvit si informativní, osobní schůzku, která je zdarma. Není nic jednoduššího. Vaši záležitost analyzujeme a doporučíme další kroky.

Specialisté v oboru

JUDr. Ing. Mgr. Pavel Sorokáč, MBA

JUDr. Ing. Mgr. Pavel Sorokáč, MBA

Mgr. Ing. Mgr. Jiří Dostál

Mgr. Ing. Mgr. Jiří Dostál

Mgr. František Jampílek

Mgr. František Jampílek

Slovo odborníka

Oblast stavebního práva je jedním z hlavním právních disciplín, kterými se naše kancelář dlouhodobě zabývá. Stavební předpisy jsou komplikované a povolovací procesy trvají velmi dlouho. Náš tým specialistů navrhuje klientům nejrychlejší postupy při povolení staveb, vhodné postupy a preventivní opatření, které mohou ušetřit nejen spoustu času, ale také problémů. Zajišťujeme právní zastoupení před státními orgány v územním a stavebním řízení, přípravu smluv s podrobnou úpravou povinností stran, pomáháme dojednat smlouvy o spolupráci mezi obcemi a developery, poskytujeme právní servis od zajištění práv k pozemkům až po vymáhání nároků za vady, v neposlední řadě zajišťujeme právní servis týkající se dodavatelsko-odběratelských vztahů.