Sportovní právo

Zastupujeme sportovce a sportovní organizace při uzavírání smluv, jednáme se sponzory a pojišťovnami, zastupujeme sportovce a sportovní organizace v arbitrážních a soudních řízení, stejně tak jako zastupujeme sportovce v disciplinárním řízení.

S čím vám pomůžeme

  • zastupování sportovců a sportovních organizací při jednání a uzavírání smluv

  • zastupování sportovců a sportovních organizací při jednání a uzavírání smluv se sponzory, pojišťovnami, atd.

  • zastupování sportovců a sportovních organizací v arbitrážních a soudních řízeních

Sportovní právo

Cena

Cena za poskytování právních služeb se řídí vyhláškou Ministerstva spravedlnosti č. 177/1996 Sb., o odměnách advokátů a náhradách advokátů za poskytování právních služeb (advokátní tarif). Platby probíhají po zálohách (formou záloh). Své výdaje máte neustále pod kontrolou.

Průběh

Neváhejte nám zavolat a domluvit si informativní, osobní schůzku, která je zdarma. Není nic jednoduššího. Vaši záležitost analyzujeme a doporučíme další kroky.

 

Specialisté v oboru

Mgr. Ing. Mgr. Jiří Dostál

Mgr. Ing. Mgr. Jiří Dostál

Mgr. Tomáš Malina

Mgr. Tomáš Malina

Slovo odborníka

Pod pojmem sportovní právo si nelze představit plnohodnotné právní odvětví, jedná se spíše o propojení oblasti práva a sportu. Advokát, Mgr. Ing. Mgr. Jiří Dostál od roku 2017 působí jako registrovaný zprostředkovatel Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a v oblasti tohoto práva naše advokátní kancelář svým klientům nabízí kompletní služby z oblasti přípravy smluv nejen pro sportovní svazy, ale také pro fotbalové kluby a samotné hráče. Zastupujeme sportovce a sportovní organizace při uzavírání smluv, jednáme se sponzory a pojišťovnami, zastupujeme sportovce a sportovní organizace v arbitrážních a soudních řízení, stejně tak jako zastupuje sportovce v disciplinárním řízení.