Rodinné právo

Témata v rodinném právu bývají dosti specifická a často i velmi citlivá, kdy každý rodinný spor znamená kromě právních záležitostí i značné psychické zatížení. Věnujeme se těmto případům s maximální mírou empatie, abychom s klientem nalezli nejvhodnější řešení dané situace.

S čím vám pomůžeme

Rodinné právo

Cena

Cena za poskytování právních služeb se řídí vyhláškou Ministerstva spravedlnosti č. 177/1996 Sb., o odměnách advokátů a náhradách advokátů za poskytování právních služeb (advokátní tarif). Platby probíhají po zálohách (formou záloh). Své výdaje máte neustále pod kontrolou.

Průběh

Neváhejte nám zavolat a domluvit si informativní, osobní schůzku, která je zdarma. Není nic jednoduššího. Vaši záležitost analyzujeme a doporučíme další kroky.

Úspěšné případy

Máme více jak 896 úspěšných případů v oblasti rodinného práva.

Specialisté v oboru

Mgr. Erika Vejmelková

Mgr. Erika Vejmelková

Slovo odborníka

Rodinné právo je přirozenou součástí každodenního života. Čím se však liší od ostatních odvětví práva, to jsou témata, která bývají dosti specifická a často i velmi citlivá, kdy každý rodinný spor znamená kromě právních záležitostí i značné psychické zatížení. A tak je potřeba, aby se těmto případům věnoval právník, který je nejen profesionál ve svém oboru, ale také má dostatečnou míru empatie, aby s klientem nalezl nejvhodnější řešení dané situace. Věříme, že takovýto servis jsme schopni zajistit, a pokud to přání klienta a situace jen trochu umožňuje, usilujeme o obnovení vztahů mezi stranami, což je velmi důležité například při řešení sporů o péči o dítě.