Právo obcí a krajů

Naše advokátní kancelář je schopna zajistit komplexní právní servis obcím a krajům při výkonu samostatné i přenesené působnosti, a to zejména podporu a poradenství při vedení správních řízení.

S čím vám pomůžeme

  • poradenství obcím a krajům při výkonu samostatné i přenesené působnosti

  • poradenství a podpora při vedení správních řízení

  • sepisování smluv a jejich právní analýzy nebo revize

  • zastupování v soudních řízeních

Právo obcí a krajů

Cena

Cena za poskytování právních služeb se řídí vyhláškou Ministerstva spravedlnosti č. 177/1996 Sb., o odměnách advokátů a náhradách advokátů za poskytování právních služeb (advokátní tarif). Platby probíhají po zálohách (formou záloh). Své výdaje máte neustále pod kontrolou.

Průběh

Neváhejte nám zavolat a domluvit si informativní, osobní schůzku, která je zdarma. Není nic jednoduššího. Vaši záležitost analyzujeme a doporučíme další kroky.

Specialisté v oboru

Mgr. Ing. Mgr. Jiří Dostál

Mgr. Ing. Mgr. Jiří Dostál

Mgr. Erika Vejmelková

Mgr. Erika Vejmelková

Mgr. Erika Knopová

Mgr. Erika Knopová

Slovo odborníka

Naše advokátní kancelář je schopna zajistit komplexní právní servis obcím a krajům při výkonu samostatné i přenesené působnosti, a to zejména podporu a poradenství při vedení správních řízení. Krom toho je však možné naši advokátní kancelář také oslovit s žádostí o sepis nejrůznějších smluv k dispozice s movitým a nemovitým majetkem, poskytnutí právní analýzy v nejrůznějších oblastech soukromého či veřejného práva. Rovněž tak poskytujeme právní zastoupení ve všech typech soudních řízení.