Pracovní právo

Ať jste na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele a řešíte pracovně právní problém (ukončení pracovní poměru dohodou, okamžitým zrušení pracovního poměru) nebo potřebujete jen sepsat pracovní smlouvu, dohodu o pracích konaných mimo pracovní poměr (DPP, DPČ) jsme připraveni našim klientům podat pomocnou ruku.

S čím vám pomůžeme

  • zpracování pracovních smluv, dohod o pracovní činnosti, dohod o provedení práce, dohod o srážkách ze mzdy, pracovních řádů, mzdových předpisů, atd.

  • posouzení otázek skončení pracovního poměru, nároků na odstupné, náhrady za dovolenou, překážky v práci na straně zaměstnavatele apod.

  • nároky z pracovních úrazů

Pracovní právo

Cena

Cena za poskytování právních služeb se řídí vyhláškou Ministerstva spravedlnosti č. 177/1996 Sb., o odměnách advokátů a náhradách advokátů za poskytování právních služeb (advokátní tarif). Platby probíhají po zálohách (formou záloh). Své výdaje máte neustále pod kontrolou.

Průběh

Neváhejte nám zavolat a domluvit si informativní, osobní schůzku, která je zdarma. Není nic jednoduššího. Vaši záležitost analyzujeme a doporučíme další kroky.

Úspěšné případy

Máme více než 360 úspěšných případů.

Specialisté v oboru

JUDr. Ing. Mgr. Pavel Sorokáč, MBA

JUDr. Ing. Mgr. Pavel Sorokáč, MBA

Mgr. Erika Vejmelková

Mgr. Erika Vejmelková

Mgr. Tomáš Malina

Mgr. Tomáš Malina

Slovo odborníka

Oblast pracovního práva zasahuje do našich životů každý den. Ať jste na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele a řešíte pracovně právní problém (ukončení pracovní poměru dohodou, okamžitým zrušení pracovního poměru) nebo potřebujete jen sepsat pracovní smlouvu, dohodu o pracích konaných mimo pracovní poměr (DPP, DPČ) jsme připraveni našim klientům podat pomocnou ruku.

Naše klienty zastupujeme v řízeních o neplatnosti výpovědi a okamžitého zrušení pracovního poměru, uplatňování nároků z pracovních úrazů a nemocí z povolání. Dále klienty zastupuje v oblasti náhrad za dovolenou, překážek v práci jak na straně zaměstnance, tak na straně zaměstnavatele.