Bankovní právo

Nabízíme kvalitní a podnikatelsky orientované poradenské služby pro pojišťovny, prodejce cenných papírů a další subjekty působících na trhu finančních služeb a ve všech oblastech bankovního a finančního práva.

S čím vám pomůžeme

  • vypracování úvěrových a dalších bankovních smluv

  • obchodování s cennými papíry a deriváty

  • zastupování v řízeních před Ministerstvem financí a Českou národní bankou

Bankovní právo

Cena

Cena za poskytování právních služeb se řídí vyhláškou Ministerstva spravedlnosti č. 177/1996 Sb., o odměnách advokátů a náhradách advokátů za poskytování právních služeb (advokátní tarif). Platby probíhají po zálohách (formou záloh). Své výdaje máte neustále pod kontrolou.

Průběh

Neváhejte nám zavolat a domluvit si informativní, osobní schůzku, která je zdarma. Není nic jednoduššího. Vaši záležitost analyzujeme a doporučíme další kroky.

Specialisté v oboru

Mgr. Ing. Mgr. Jiří Dostál

Mgr. Ing. Mgr. Jiří Dostál

Slovo odborníka

Bankovnictví a finance jsou vysoce dynamické a citlivé oblasti, ovlivněné do značné míry mezinárodními faktury. Našim klientům poskytujeme prvotřídní právní služby a to právě na základě získaných odborných zkušeností z praxe a ze znalosti příslušných právních předpisů. Nabízíme kvalitní a podnikatelsky orientované poradenské služby pro pojišťovny, prodejce cenných papírů a další subjekty působících na trhu finančních služeb a ve všech oblastech bankovního a finančního práva. Naši zkušení advokáti pomáhají finančním institucím nejen v oblasti finančního práva, ale také v oblasti informačních technologií ve věcech ochrany osobních údajů a přeshraničních transakcích. Náš velmi specializovaný tým má rozsáhlé zkušenosti a je schopen nabídnout svým klientům snadné řešení problému. Pro naše klienty vypracováváme úvěrové a další bankovní smlouvy a zastupujeme v řízeních před Ministerstvem financí a Českou národní bankou.